Vítejte na stránkách PRESSCONT NEWS - Czech Internet Agency!

     Logo


     Vyberte si...
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· AvantGo
· Doporučte nás...
· Fórum
· Ke stažení
· Kontakt
· Mapa portálu
· Návštěvní kniha
· Odkazy
· Poslat článek
· Přísně veřejné!
· Recenze
· Reklama
· Seznam uživatelů
· Soukromé zprávy
· Témata
· Top 10
· Vyhledat

     O dnešku...
Čas: 19:10
Den: Středa
Datum: 15. července
Rok: 2020

Svátky

Dnes: Jindřich
Zítra: Luboš
Pozítří: Martina


     Počet přístupů
Zaznamenali jsme
4040459
unikátních přístupů od Únor 2008

     Boční lišta
Přidat sidebar

     Hledat


Pokročilé vyhledávání

     Z obsahu témat

Publicistika
[ Publicistika ]

·Díky ženám ve vedení mohou firmy více vydělat
·Počet černých skládek se během léta v Česku zvýšil
·Pracovní úraz není jen pád z lešení. Na odškodné je podle zákona nárok i za úraz
·Extra panenské oleje doplní chuť letních jídel
·Oblíbené víno Čechů? V létě zejména vychlazené Rulandské šedé
·Víno lze uchovávat doma, musíte se však držet těchto 5 zásad
·Demokracie: ale pro koho?
·''Vypatlákov'' zvaný Česko

     Informace

Hosting Blueboard.czValid HTML 4.01!

Valid CSS!


     Top 10 z fóra

 Karel starší z Žerotína
 Vztah MO a velení AČR k bývalým příslušníkům a zaměstnancům
 Zkušenosti s exekutory
 SZ - Strana zelených
 ODS - Občanská demokratická strana
 Generální štáb AČR v článcích
 Diskuse na zpravodajských serverech
 Modernizace policejních služeben
 O exekutorech v médiích
 TV NOVA

Fóra PRESSCONT NEWS - Czech Internet Agency


     Top 10 Links
· 1: Lidové noviny
· 2: Britské listy
· 3: Tiscali.Zprávy
· 4: České noviny
· 5: HN
· 6: Novinky.cz
· 7: iHNed.cz
· 8: Haló noviny
· 9: Deník.cz
· 10: Blesk.cz

Aktuality

Aktuality publikované dříve
21.02.2012: Vážení návštěvníci a registrovaní uživatelé!
Dnešním dnem jsme aktivovali blok "Světové hodiny". Najdete ho uprostřed portálu a interaktivně se v něm zobrazují informace o aktuálním čase v jednotlivých časových pásmech.
Nadále upozorňujeme, že některé stránky jsou dostupné pouze REGISTROVANÝM uživatelům! Proto neváhejte a ZAREGISTRUJTE SE! Je to ZADARMO a získáte tím plný přístup ke všem funkcím a možnostem našeho portálu.
Redakce.
28.03.2011: Vážení návštěvníci a registrovaní uživatelé!
Dnešním dnem jsme zprovoznili nový modul "Návštěvní kniha". Najdete ho v bloku "Vyberte si..." umístěného v levé části portálu. Nahrazujeme tak doposud používanou starší verzi "Knihy hostů", která již nevyhovovala nárokům na bezpečnost.
Přístup do tohoto modulu je umožněn i neregistrovaným uživatelům! Věříme, že touto modernizací přispějeme ještě k většímu komfortu komunikace Vás, ragistrovaných uživatelů i návštěvníků.
Redakce.
03.07.2009: Vážení návštěvníci a registrovaní uživatelé!
Dnešním dnem jsme aktivovali blok "Jaké bude počasí?". Najdete ho uprostřed portálu a zobrazují se v něm stručné informace o počasí v následujících třech dnech.
Nadále upozorňujeme, že některé stránky jsou dostupné pouze REGISTROVANÝM uživatelům! Proto neváhejte a ZAREGISTRUJTE SE! Je to ZADARMO a získáte tím plný přístup ke všem funkcím a možnostem našeho portálu.
Redakce.
29.06.2009: Vážení návštěvníci a registrovaní uživatelé!
Dnešním dnem jsme zařadili do bloku "Vyberte si..." nový modul "Přísně veřejné!". Přístup do něj mají ovšem pouze REGISTROVANÍ uživatelé, takže je možné se BEZPLATNĚ zaregistrovat obvyklým postupem. Aktuální obsah tohto modulu najdete v novém bloku, který se nachází v pravém sloupci portálu.
Redakce.
09.06.2009: Vážení návštěvníci a registrovaní uživatelé!
Od 1. června 2009 jsme zprovoznili nový modul "REKLAMA". Najdete ho v bloku "Vyberte si..." umístěného v levé části. Prostřednictvím něho si můžete podrobně prostudovat celý náš reklamní systém, seznámit se s obchodními podmínkami i platným ceníkem a v případě zájmu se i zaregistrovat. Upozorňujeme však, že některé stránky jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům! Proto neváhejte a ZAREGISTRUJTE SE! Je to ZADARMO a získáte tím plný přístup ke všem funkcím a možnostem našeho portálu.
Redakce.
23.12.2008: Vážení návštěvníci a registrovaní uživatelé!
Dovolte nám, abychom při příležitosti nadcházejících svátků vánočních popřáli Vám všem i Vašim blízkým šťastné a veselé Vánoce, bohatou nadílku, spokojenost a pohodu.
Redakce.
16.08.2008: Vážení návštěvníci a registrovaní uživatelé!
Dnešním dnem jsme aktivovali blok "Nabídka rubrik". Najdete ho v v pravé části portálu. Prostřednictvím něho se pohodlně dostanete ke všem článkům, které byly na portálu publikovány. Vybírat můžete podle jednotlivých kategorií. Upozorňujeme však, že některé stránky jsou dostupné pouze REGISTROVANÝM uživatelům! Proto neváhejte a ZAREGISTRUJTE SE! Je to ZADARMO a získáte tím plný přístup ke všem funkcím a možnostem našeho portálu.
Redakce.
20.04.2008: Vážení návštěvníci a registrovaní uživatelé!
Dnešním dnem jsme zprovoznili nový modul "Mapa portálu". Najdete ho v bloku "Naše nabídka" umístěného v levé části. Prostřednictvím něho se pohodlně zorientujete ve struktuře portálu. Upozorňujeme však, že některé stránky jsou dostupné pouze REGISTROVANÝM uživatelům! Proto neváhejte a ZAREGISTRUJTE SE! Je to ZADARMO a získáte tím plný přístup ke všem funkcím a možnostem našeho portálu.
Redakce.
19.04.2008: Dnešním dnem jsme v rámci postupného zvyšování uživatelského komfortu a úrovně našeho portálu zařadili nový blok "O dnešku...".
Nejdete ho v levé části portálu a v něm informace o dnešním dni. Věříme, že Vám bude dobře sloužit při každé návštěvě u nás.
Redakce.
11.04.2008: Vážení čtenáři, uživatelé a autoři! Po více než dvouměsíčním "ostrém" provozu našeho portálu jsme upravili přístup k některým složkám redakčního systému. Pro NEREGISTROVANÉ uživatele se tím zúžila možnost plně využívat všech služeb, které náš systém nabízí. Stále však je k dispozici BEZPLATNÁ REGISTRACE obvyklým postupem! Věříme, že i nadále budete rádi navštěvovat náš společný portál a aktivně se se svými příspěvky do fóra či články, zapojíte do jeho tvorby. K tomu Vám přejeme dostatek odvahy a tvůrčích sil.
Redakce.
01.04.2008:
Vážení návštěvníci, čtenáři a autoři!
Dovolte nám, abychom Vám všem touto cestou poděkovali za Vaši přízeň, podporu a uznání, kterou jste nám za dva měsíce provozu našeho informačního a publicistického serveru věnovali. :)
Zároveň bychom Vás chtěli informovat, že od dnešního dne je v plném provozu naše agenturní FOTOBANKA. V ní naleznete fotografie přehledně rozdělené do řady kategorií a jednotlivých albumů. Pokud projevíte zájem o některé z nich, lze si je u nás objednat. Na úvodní stránku se dostanete kliknutím na ikonku fotoaparátu v bloku "Fotobanka" vpravo nahoře.
Podrobnosti k objednávce a kontaktní e-mail hledejte na portálu naší agentury.... více...
21.03.2008: Vážení čtenáři a návštěvníci! Redakce PRESSCONT NEWS se rozhodla umožnit i neregistrovaným uživatelům informačního a publicistického serveru přispívat do fóra a odpovídat na jednotlivá diskutovaná témata. Věříme, že tuto možnost uvítáte a svými příspěvky tak napomůžete k většímu názorovému pluralismu. Děkujeme.
Redakce.
19.03.2008: Vážení čtenáři! Víte o tom, že od začátku března je pro všechny příznivce vojenské historie i současnosti k dispozici nové fórum "ČESKOSLOVENSKÁ PVO 1950-1992"? Je součástí projektu, který mapuje především historii čs. protivzdušné obrany, ale zabývá si i současnými otázkami vojenské obrany. K dispozici je i publikační a informační portál. více...
16.03.2008: Dnešním dnem jsme náš portál rozšířili o blok "Počet přístupů". Zaznamenává všechny "hits" na celém portálu od jeho spuštění dne 1. února 2008. Můžete tak sledovat aktivitu uživatelů na portálu.
Administrace.
02.03.2008: Od 1. března 2008 je oficiálně spuštěn svého druhu ojedinělý projekt s portálem a diskuzním fórem věnující se zevrubně a komplexně problematice čs. protivzdušné obrany s názvem "Československá PVO 1950-1992" více...
09.02.2008: Víte, že na českém internetu najdete zajímavou prezentaci o fortifikacích a nejen o nich? Navíc se můžete zaregistrovat do zdejšího fóra či databáze objektů a dozvědět se mnohem více informací a poznat zajímavou komunitu lidí. více...

     CSS styly
Vypnout/zapnout

     Fotogalerie


     Ankety
Kupujete si pravidelně papírové noviny?

Ano, každý den.
Ano, nepravidelně.
Ne.Výsledky
Další ankety

Účastníků: 8
Komentářů: 0

     Nabídka rubrik
· Analýzy
· Komentáře
· Polemiky
· Public Relation
· Rozhovory
· Zpravodajství

     Nejvíce čtené
Zatím není nejčtenější článek.

     Starší články
24.09.
· Jak poznat kvalitní úklidovou firmu? (0)
· Více než třetina teenagerů má v sexu problémy (0)
· Baterie a akumulátory končí stále více na recyklaci (0)
19.09.
· Češi investují do lepšího bydlení (0)
· Za kouče se v České republice označuje na 4 000 lidí (0)
· Koupelny pro handicapované (0)
· 4 + 1 tip pro malé koupelny (0)
04.09.
· Lidé nesledují spotřebu vody. Příští rok zaplatí za kubík až 100 korun (0)
· E.ON nabízí zákazníkům šetřiče vody za výhodnou cenu. (0)
· Kapající kohoutky nebo nevypnutý router? Unikají nám peníze. (0)

Starší články

UPOZORNĚNÍ! - Veškerý obsah podléhá autorskému zákonu a jakékoliv jeho další šíření je bez písemného souhlasu redakce zakázáno!
© PRESSCONT NEWS 2019. © Copyright PRESSCONT® - Czech Internet Agency. 2001-2019. All rights reserved!

You can syndicate our news using the following files: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund
Theme Re-edited by BLASSENweb