Vítejte na stránkách PRESSCONT NEWS - Czech Internet Agency!

     Logo


     Vyberte si...
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· AvantGo
· Doporučte nás...
· Fórum
· Ke stažení
· Kontakt
· Mapa portálu
· Návštěvní kniha
· Odkazy
· Poslat článek
· Přísně veřejné!
· Recenze
· Reklama
· Seznam uživatelů
· Soukromé zprávy
· Témata
· Top 10
· Vyhledat

     O dnešku...
Čas: 13:19
Den: Sobota
Datum: 8. srpna
Rok: 2020

Svátky

Dnes: Soběslav
Zítra: Roman
Pozítří: Vavřinec


     Počet přístupů
Zaznamenali jsme
4065236
unikátních přístupů od Únor 2008

     Boční lišta
Přidat sidebar

     Hledat


Pokročilé vyhledávání

     Z obsahu témat

Historie
[ Historie ]

·Invaze v srpnu 1968: Kde je pravda?

     Informace

Hosting Blueboard.czValid HTML 4.01!

Valid CSS!


     Top 10 z fóra

 Karel starší z Žerotína
 Vztah MO a velení AČR k bývalým příslušníkům a zaměstnancům
 Zkušenosti s exekutory
 SZ - Strana zelených
 ODS - Občanská demokratická strana
 Generální štáb AČR v článcích
 Diskuse na zpravodajských serverech
 Modernizace policejních služeben
 O exekutorech v médiích
 TV NOVA

Fóra PRESSCONT NEWS - Czech Internet Agency


     Top 10 Links
· 1: Lidové noviny
· 2: Britské listy
· 3: Tiscali.Zprávy
· 4: České noviny
· 5: HN
· 6: Novinky.cz
· 7: iHNed.cz
· 8: Haló noviny
· 9: Deník.cz
· 10: Blesk.cz

Návštěvní kniha

Návštěvní kniha


Vítejte! Návštěvní kniha je vám k dispozici.
příspěvků celkem 8

.
Napsat do Návštěvní knihy
Kodex diskutéra


Milan Berka ( 13.10. 2008 )

avatar Dobrý den!
Patřím již k tzv. starší generaci, takže jsem si už něco málo odžil... :)
Proto se na řadu věcí dívám z odstupem svých životních zkušeností a prožitků. Chtěl bych Vám proto poděkovat, že na stránkách Vašeho zpravodajského a publicistického portálu se nebojíte nazývat věci tzv. pravými jmény! Mnoho z dnešních médií je ve svých postojích poplatná současnému režimu. Také o lidech, kteří prostřednictvím nich vytvářejí mediální obraz dneška v naší zemi, je většinou na nízké intelektuální úrovni. Asi to bude tím, že dnes může v Česku "dělat novinařu" skoro každý, kdo umí psát text na počítači.
Podle toho to také vypadá. Proto si vážím každého, kdo dokáže nejen poutavě a zajímavě psát, ale ovládá i svůj jazyk po stránce stylistické i gramatické. Často se totiž pozastavuji nad tím, co ty dnešní mladé na těch školách vlastně učí, když se nedokáží správně vyjadřovat ve svém mateřském jazyce.
No nic, ještě jednou díky za Váš profesionální přístup.

whitebeard ( 29.05. 2008 )

avatar pro Standu:
Stando, odkdy je pravdivé pojmenování skutečnosti nenávistí? Copak ty nevidíš kolem sebe tu nabubřelost a arogantnost politických prominentů? Ty nevidíš to pohrdání každým člověkem, který se živí poctivě a nemá v bance miliony?...Opravdu to přes tu modrou či růžovou mlhu nevidíš?...A prosím Tě, nemluv o věcech, která jsi nezažil a nesuď minulost jen podle excesů z 50tých let. Řeči o nemožnosti cestování jsou jen blitky člověka, který tu dobu nezažil. Čedok, CKM, Rekrea..tyhle cestovky nabízely i cesty kolem světa..ne sice za 80 dní, ale za cca 120 000,- Kčs a s jistotou, že nikoho ve světě nezapomenou :-). A tyhle cestovky zajišťovaly i individuální turistiku, takže sis mohl udělat vlastní plán cesty a..s klidem vycestovat. :-)
O Tvé neznalosti bývalých časů ostatně svědčí i Tebou inzerované "fronty na brambory", hledání "toaletního papíru" a pod. Jsem dost starý, ale frontu na brambory jsem nezažil, dokonce ani na maso..a toaleťák nebyl za 40leté období jen jednou..v době, kdy vyhořely sklady papíren a bylo nutno tento výpadek řešit dovozem, takže jen hlupák může tříměsiční výpadek považovat za negativní hodnocení celého systému :-)
Když si ten Tvůj "výkřik do tmy" rozeberu, tak mám spíš pocit, že právě v něm se ozývá příliš mnoho nenávisti a strachu před poznáním, že "tenkrát" to nebylo tak hrozné, jak se dnes tvrdí :-)
A tak i já končím pozdravem "čest práci, soudruhu", protože poctivé práci opravdu vzdávám čest a tím "soudruhem" Tě tituluji proto, že se od "soudruhů" z 50tých let vůbec nelišíš. Stejné fráze, stejná nenávist, stejná demagogie :-)

Občan Brych ( 24.05. 2008 )

avatar To Standa!
Vážený pane, nevím kolik Vám je let, ale ta Vaše otřepaná písnička s toaleťákem, banány, brambory a mandarinkami...je jaksi mimo mísu!
Neberu Vám Vaše názory, ale je potřeba se na mnoho věcí dívat objektivně a nehodnotit vše takříkajíc "jedním šmahem"! Jestli Vám dnešní režim a jeho představitelé vyhovují, tak Vás upřímně lituji, protože to, co zde předvádějí, by si v minulosti nikdo nedovolil!!!
Dříve totiž, na rozdíl od dnešní doby, by skončil svoji politickou kariéru velice rychle a jednou provždy! Můžete si myslet co chcete, ale před listopadem zde byla alespoň nějaká míra slušnosti a morálky, což se o dnešní době rozhodně říci nedá!
Takže se dál snažte, abyste vydělával co nejvíce a mohl platit tomuto zkorumpovanému státu a jeho představitelům co největší daně! Možná, že se dožijete v nějakém ucházejícím zdravotním stavu důchodu! Otázka je, jestli ještě na ten Váš důchod budou v rozkradené státní kase nějaké peníze. Protože pokud zrovna nekradete, tak nějaké penzijní připojištění Vám důstojné stáří v žádném případě nezajistí!!
Čest Vaší kapitalistické práci!

Standa ( 24.05. 2008 )

avatar Pěkný den, náhodou jsem otevřel vaše stránky a mám pocit, že jsem mezi bývalými prominenty KSČ, dusícími se vlastní nenávistí. Všechno lepší, než žít za ostnatým drátem vašeho režimu a bát se poslouchat Svobodnou Evropu nebo Hlas Ameriky a strachovat se hodnocení domovního důvěrníka, který sleduje, zda na 1. máje mají lidé za okny praporky, stát frontu na brambory a hledat, kde mají toaletní papír. Děkuji, nechci! Čest vaší práci, soudruzi.

Karkulka ( 23.03. 2008 )

avatar Zdravím redakci! Přes vyhledávač jsem se dostala na Váš informační a publikační server. Paráda! Docela jsem si početla, nejen články, ale i příspěvky na fóru...Jen tak dál! Musím uznat, že Vaši redaktoři mají nejen přehled, ale i smysl pro humor. Přeji vše dobré!
P.S. Jdu se "juknout" jestli se kolem chaloupky nemotá nějaký vlk skrytý za "modroptáka".... :)

Raptor ( 27.02. 2008 )

avatar Dostal jsem tip na Vaše stránky, tak jsem tady!

Mirek ( 11.02. 2008 )

avatar Dobrej den!
Ten projekt je fakt výbornej! Zejména mě zaujala témata na fóru. :) Držím Vám palce!
Mějte se.

Pavel Dostál ( 10.02. 2008 )

avatar Dobrý večer! Konečně jsem objevil informační a publicistický web, který je nejen graficky na výši, ale mnoho nabízí.
Vřelé díky za to a mnoho spokojených čtenářů a přispěvovatelů.


XML FEED
ExManzelka v4.2 powered by HJ&BW


UPOZORNĚNÍ! - Veškerý obsah podléhá autorskému zákonu a jakékoliv jeho další šíření je bez písemného souhlasu redakce zakázáno!
© PRESSCONT NEWS 2019. © Copyright PRESSCONT® - Czech Internet Agency. 2001-2019. All rights reserved!

You can syndicate our news using the following files: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund
Theme Re-edited by BLASSENweb