Vítejte na stránkách PRESSCONT NEWS - Czech Internet Agency!

     Logo


     Vyberte si...
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· AvantGo
· Doporučte nás...
· Fórum
· Ke stažení
· Kontakt
· Mapa portálu
· Návštěvní kniha
· Odkazy
· Poslat článek
· Přísně veřejné!
· Recenze
· Reklama
· Seznam uživatelů
· Soukromé zprávy
· Témata
· Top 10
· Vyhledat

     O dnešku...
Čas: 19:12
Den: Středa
Datum: 15. července
Rok: 2020

Svátky

Dnes: Jindřich
Zítra: Luboš
Pozítří: Martina


     Počet přístupů
Zaznamenali jsme
4040460
unikátních přístupů od Únor 2008

     Boční lišta
Přidat sidebar

     Hledat


Pokročilé vyhledávání

     Z obsahu témat

Armáda ČR
[ Armáda ČR ]


     Informace

Hosting Blueboard.czValid HTML 4.01!

Valid CSS!


     Top 10 z fóra

 Karel starší z Žerotína
 Vztah MO a velení AČR k bývalým příslušníkům a zaměstnancům
 Zkušenosti s exekutory
 SZ - Strana zelených
 ODS - Občanská demokratická strana
 Generální štáb AČR v článcích
 Diskuse na zpravodajských serverech
 Modernizace policejních služeben
 O exekutorech v médiích
 TV NOVA

Fóra PRESSCONT NEWS - Czech Internet Agency


     Top 10 Links
· 1: Lidové noviny
· 2: Britské listy
· 3: Tiscali.Zprávy
· 4: České noviny
· 5: HN
· 6: Novinky.cz
· 7: iHNed.cz
· 8: Haló noviny
· 9: Deník.cz
· 10: Blesk.cz

Vítejte na stránkách PRESSCONT NEWS - Czech Internet Agency!

Posláním našeho informačního a publikačního portálu je zamýšlet se - společně s Vámi - nad aktuálním děním nejen v České republice, ale i ve světě.

Současná doba, ve které žijeme, přináší každý den neskutečné množství událostí a informací, které se na nás valí ze všech stran. Tisk, rozhlas, televize a také INTERNET jsou tzv. prostředky masové informace a komunikace, které čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu a třistapětašedesát dní v roce na nás působí.

Orientovat se v takovéto "informační džungli" je prakticky nemožné. Musíme si prostě - chtě nechtě - vybírat prostředky a zdroje, ze kterých budeme čerpat informace.

Ale jenom pasivní příjem vybraných informací řadě z nás dnes nestačí! Máme potřebu reagovat či reflektovat různé události a dění kolem nás, sdělovat svoje názory, postřehy a připomínky...Polemizovat nad palčivými tématy, která se nás dotýkají a kritizovat jevy a činy jiných lidí, jež mají vliv na nás a naše životy...

K tomu by Vám měl sloužit i náš portál. Přejeme všem příjemné chvíle, strávené na této adrese a děkujeme za přízeň a podporu.

Veškeré Vaše dotazy, připomínky a návrhy vítáme! K tomu můžete využít modul "Kontakt", který najdete vlevo v "Vyberte si..."

Redakce PRESSCONT NEWS
Založeno 1. října 2001

Reklama
  Jak poznat kvalitní úklidovou firmu?

Obchod
lesensky napsal(a): Pomoc s úklidem potřebuje občas každý, ať už pro nedostatek času, nebo zdravotní omezení. I přes to, že v českém prostředí panují stále ještě názory, že zaplatit si za úklid domácnosti je jen výsadou bohatých, úklidové služby jsou dnes dostupné všem lidem a nabízejí pravidelnou údržbu domácnosti i specializované práce. Při výběru firmy je však nutné dbát na několik zásadních věcí, jasno byste měli mít o ceně i o konkrétních činnostech, které budete požadovat. V následujícím článku vám proto přinášíme několik tipů, jak vybrat dobrou úklidovou firmu a nenaletět.

Aktuality

Aktuality | Archív aktualit |
.: 21. 02. 2012 - Vážení návštěvníci a registrovaní uživatelé!
Dnešním dnem jsme aktivovali blok "Světové hodiny". Najdete ho uprostřed portálu a interaktivně se v něm zobrazují informace o aktuálním čase v jednotlivých časových pásmech.
Nadále upozorňujeme, že některé stránky jsou dostupné pouze REGISTROVANÝM uživatelům! Proto neváhejte a ZAREGISTRUJTE SE! Je to ZADARMO a získáte tím plný přístup ke všem funkcím a možnostem našeho portálu.
Redakce.
.: 28. 03. 2011 - Vážení návštěvníci a registrovaní uživatelé!
Dnešním dnem jsme zprovoznili nový modul "Návštěvní kniha". Najdete ho v bloku "Vyberte si..." umístěného v levé části portálu. Nahrazujeme tak doposud používanou starší verzi "Knihy hostů", která již nevyhovovala nárokům na bezpečnost.
Přístup do tohoto modulu je umožněn i neregistrovaným uživatelům! Věříme, že touto modernizací přispějeme ještě k většímu komfortu komunikace Vás, ragistrovaných uživatelů i návštěvníků.
Redakce.
.: 03. 07. 2009 - Vážení návštěvníci a registrovaní uživatelé!
Dnešním dnem jsme aktivovali blok "Jaké bude počasí?". Najdete ho uprostřed portálu a zobrazují se v něm stručné informace o počasí v následujících třech dnech.
Nadále upozorňujeme, že některé stránky jsou dostupné pouze REGISTROVANÝM uživatelům! Proto neváhejte a ZAREGISTRUJTE SE! Je to ZADARMO a získáte tím plný přístup ke všem funkcím a možnostem našeho portálu.
Redakce.
.: 29. 06. 2009 - Vážení návštěvníci a registrovaní uživatelé!
Dnešním dnem jsme zařadili do bloku "Vyberte si..." nový modul "Přísně veřejné!". Přístup do něj mají ovšem pouze REGISTROVANÍ uživatelé, takže je možné se BEZPLATNĚ zaregistrovat obvyklým postupem. Aktuální obsah tohto modulu najdete v novém bloku, který se nachází v pravém sloupci portálu.
Redakce.
.: 09. 06. 2009 - Vážení návštěvníci a registrovaní uživatelé!
Od 1. června 2009 jsme zprovoznili nový modul "REKLAMA". Najdete ho v bloku "Vyberte si..." umístěného v levé části. Prostřednictvím něho si můžete podrobně prostudovat celý náš reklamní systém, seznámit se s obchodními podmínkami i platným ceníkem a v případě zájmu se i zaregistrovat. Upozorňujeme však, že některé stránky jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům! Proto neváhejte a ZAREGISTRUJTE SE! Je to ZADARMO a získáte tím plný přístup ke všem funkcím a možnostem našeho portálu.
Redakce.
Nové soubory | Adobe Reader 8.1CZ | Armádní bulletin pro poslance a senátory | Prvky PRO USA v Evropě |

  Více než třetina teenagerů má v sexu problémy

Zdravotnictví
lesensky napsal(a): Více než třetina dospívajících chlapců a 44 % dívek se potýká s problémy při pohlavním styku. Vyplývá to z nejnovějšího britského Národního průzkumu sexuálních poměrů a životního stylu. Zatímco u dívek se nejčastěji jedná o neschopnost dosáhnout orgasmu spolu s bolestí a úzkostí během sexu, u chlapců jde o příliš rychlé dosažení orgasmu či naopak neschopnost vyvrcholit nebo udržet erekci. Odbornou pomoc přesto vyhledává pouze 6 % teenagerů.

  Baterie a akumulátory končí stále více na recyklaci

Obchod
lesensky napsal(a): Ve sběru vysloužilých baterií a akumulátorů Česko v letošním roce míří k překonání legislativních požadavků Evropské unie. Ty stanoví minimální hranici pro zpětný odběr na 45 %. Podle statistik skupiny REMA však již do konce srpna na recyklaci zamířilo dokonce více použitých baterií než určuje tento limit.

  Češi investují do lepšího bydlení

Obchod
lesensky napsal(a): Více než 75 tisíc Čechů si vloni na bydlení půjčilo peníze v celkovém objemu 45,8 miliardy korun. Bezmála padesát procent poskytnutých úvěrů ze stavebního spoření směřovalo do rekonstrukcí a modernizací českých domácností. Vyplývá to z aktuálních údajů Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Velkému zájmu o úvěry na bydlení nahrávají současné rekordně nízké úroky, ale i fakt, že tuzemský bytový fond je zastaralý.

  Za kouče se v České republice označuje na 4 000 lidí

Vzdělávání
lesensky napsal(a): Označení kouč používá při popisu své profese přes 4 000 Čechů. Vyplývá to z posledního výzkumu České asociace koučů na internetu. Členem některé nezávislé koučovské profesní organizace je však jen několik desítek z nich. Odbornost českých koučů nebo dodržování etického kodexu tak nelze plošně kontrolovat.

1706 článků (342 stránek, 5 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:

     CSS styly
Vypnout/zapnout

     Fotogalerie


     Ankety
Kupujete si pravidelně papírové noviny?

Ano, každý den.
Ano, nepravidelně.
Ne.Výsledky
Další ankety

Účastníků: 8
Komentářů: 0

     Nabídka rubrik
· Analýzy
· Komentáře
· Polemiky
· Public Relation
· Rozhovory
· Zpravodajství

     Nejvíce čtené
Zatím není nejčtenější článek.

     Starší články
24.09.
· Jak poznat kvalitní úklidovou firmu? (0)
· Více než třetina teenagerů má v sexu problémy (0)
· Baterie a akumulátory končí stále více na recyklaci (0)
19.09.
· Češi investují do lepšího bydlení (0)
· Za kouče se v České republice označuje na 4 000 lidí (0)
· Koupelny pro handicapované (0)
· 4 + 1 tip pro malé koupelny (0)
04.09.
· Lidé nesledují spotřebu vody. Příští rok zaplatí za kubík až 100 korun (0)
· E.ON nabízí zákazníkům šetřiče vody za výhodnou cenu. (0)
· Kapající kohoutky nebo nevypnutý router? Unikají nám peníze. (0)

Starší články

UPOZORNĚNÍ! - Veškerý obsah podléhá autorskému zákonu a jakékoliv jeho další šíření je bez písemného souhlasu redakce zakázáno!
© PRESSCONT NEWS 2019. © Copyright PRESSCONT® - Czech Internet Agency. 2001-2019. All rights reserved!

You can syndicate our news using the following files: rss-091.xml, rss-092.xml, rss-20.xml or atom.xml.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Theme Re-edited by BLASSENweb